SE–RA YAPI ( inşaat,mimarlık,mühendislik tasarım ve uygulama) Firması ; 2010 yılında İnşaat Mühendisi Selçuk GÖKDOĞAN  –  Mimar Rahime YEŞİLKAYNAK tarafından kurulmuştur. 

AFŞİN , Se–Ra Yapı; yapı market ,projecilik ve müteahhitlik başlıkları altında; farklı ihtiyaçlara ve isteklere göre müstakil konutlar, dubleks, villa gibi kişiye özel tasarımlari ve se-ra yapı inşaat olarak ;apartman, site gibi toplu çözümler için müteahhitliğini üstlendiğimiz inşaatlar ve proje müellifliğini üstlendiğimiz tasarımlarımızla Afşin merkezinde hizmet sunmaktayız.

Yine kullanıcıların istek ve taleplerine göre; farklı tasarımlar ve farklı genişliklerde daire seçenekleri bulunmaktadır. Dairelerimizin her biri Estetik ve Fonksiyonel bir anlayışla tasarlanarak inşa edilmektedir. Dairelerimizi; anahtar teslimi olarak kullanıcılara devretmekteyiz. İnşaat aşamasında farklı hizmet seçenekleri ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Standart dekorasyonlu evlerimizi sunduğumuz gibi , istenirse teknik personelimizin yardımıyla müşterilerimizin zevklerine ve isteklerine hitap eden değişiklikleri uygulayabilmekteyiz . Vazgeçilmez hizmet anlayışımız; KALiTE, ÖZGÜNLÜK VE MEMNUNİYET…